Карпати, трофі-рейд, поляки, гори

Польські джипери не понесли покарання за їзду по Карпатах

Польських джиперів, яких наприкінці минулого року затримали в Карпатах, не оштрафували за їзду заповідними територіями. Трофі-рейд організувало туристичне агентство PRZYGODY4x4.PL.

Суд не покарав порушників, оскільки Держекоінспекція відібрала пояснення в затриманих польською мовою та не надала їм перекладача.

Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від “Захід.нет”.

Деталі затримання джиперів

Їзда на джипах на заповідних територіях заборонена, тож інспектори Державної екологічної інспекції 29 грудня склали протоколи на п’ятьох водіїв, які заїхали в заборонену зону. Йдеться про Роберта Сірека, Міхала Пшибильського, Пьотра Богачика, Аркадіуша Вальчака та Богдана П’єтрашка.

Рішення суду

Держекоінспекція передала складені адмінпротоколи до Самбірського районного суду. Протягом 20-24 січня 2022 року суд розглянув ці справи, і у всіх п’ятьох випадках вирішив повернути протоколи Держекоінспекції. Судді Андрій Кушнір та Юрій Пошивак прийняли такі рішення, оскільки в матеріалах справ не було підтверджень, що поляки розуміють українську мову.

Таким чином суд повернув адмінпротоколи Державній екологічній інспекції для належного оформлення. Тепер Держекоінспекція мала б викликати порушників повторно, щоб скласти нові протоколи. За три місяці термін притягнення до відповідальності за такі адміністративні правопорушення закінчується, тож інспектори мають виправити помилки у протоколах і передати їх знову до суду до 29 березня.

Нагадаємо, Держекоінспекція затримала поляків, які влаштували трофі-рейд заповідними зонами Карпат. 

Варто зазначити, що це вже не перше затримання джиперів з Польщі. КомпаніяPRZYGODY4x4.PL часто організовує такі трофі-рейди саме в Україні. Раніше поляків затримували також в листопаді.

 

 

Попередній запис
Під час риболовлі на Львівщині потонув 81-річний дідусь
Наступний запис
На р. Дніпро від берега відкололася крижина із 200-ма рибалками
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *