риболовля, жерлиці, щука, рибалка, трофей

В Україні продовжують ловити гігантські щуки на жерлиці: фото трофеїв

Поки одні риболови безрезультативно виїжджають на водойми у пошуках щуки (такі, як автор новини), інші ловлять велетенські трофеї на жерлиці.

Нещодавно у мережі з’явилися світлини від трьох осіб, яким вдалося на жерлиці впіймати гігантські щуки наприкінці січня. Одну рибу зловили на Львівщині, а інші дві – на території Рівненської області. Останнім часом саме з Рівненщини публікують чимало звітів із великими трофеями.

Про це інформує сайт “Подорож Україною” з посиланням на інформацію з соціальних мереж. Наприкінці новини читайте більше цікавої інформації про риболовлю, календар риболова на лютий та трофеї.

Автор першого фото – Юра Пилипюк. У коментарі під дописом він зазначив, що рибина заважила 8 кг 760 грам. Щука клюнула в селі Козин на великому ставку, яким опікується спілка. Інші користувачі зазначають, що учасникам, які не перебувають в спілці, дозволяють ловити на 5 жерлиць. Правда це чи ні – невідомо. 

риболовля, жерлиці, рибалка, щука
Автор фото Юра Пилипюк, щука на 8 кг 760 грам.

Другу світлину опублікував Віктор Касянчик. На фото видно, що розмір щуки майже дорівнює розміру плішні для пробивання льоду. Вагу риби автор не вказав, тому точної інформації не має. Пишіть в коментарі, скільки може важити така зубаста. Щука зловлена на території Рівненської області, однак локація не вказана.

риболовля, жерлиці, щука, риба, лід
Автор фото Віктор Касянчик.

Останнє фото зроблене на Львівщині в Мостиському районі. На жерлиці гості одного з кемпінгів зловили щуку, вага якої 9 кг 200 грам.

риболовля, щука, жерлиці, кемпінг
Фото опублікував Дем’ян Тимофій.

Читайте більше новин про риболовлю:

Попередній запис
Вежі, палац та музей: на Рівненщині відреставрують 5 туристичних об’єктів
Наступний запис
На Львівщині рибпатруль оштрафував чоловіка на 341 тис. гривень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *