Рівненська область, реставрація, Вежа Мурована

Вежі, палац та музей: на Рівненщині відреставрують 5 туристичних об’єктів

П’ять туристичних об’єктів Рівненської області вже мають проєктно-технічну документацію для подальшої реставрації у 2022 році. Серед них палац, вежі, музей та унікальний іконостас.

Про реставраційні роботи сайт “Подорож Україною” дізнався в пресслужбі Рівненської обласної державної адміністрації.

Оновлять такі туристичні об’єкти краю: Вежу Луцьку XVI ст., де розташований Музей книги та друкарства, Вежу Муровану XIV ст. у м. Острог, Палац князів Любомирських XVIII ст. в м. Дубно, обласний краєзнавчий музей м. Рівне».

Також передбачається відреставрувати унікальний зовнішній іконостас – «Голгофу» Івана Їжакевича. Композиція прикрашає фасад пам’ятки архітектури національного значення – церкви св. Георгія 1914 року Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви».

За словами директора Інституту «УкрНДІпроектреставрація» Василя Тимковича, який відвідав Рівненщину, наразі є потреба у ремонтно-реставраційних роботах на багатьох пам’ятках.

«Ця програма стосується пам’яток по всій Україні. І йдеться не лише про туризм, а й про історію, презентацію держави на світовому рівні. Ми повинні зберегти цінність цих об’єктів», – зазначив Тимкович.

Читайте більше цікавих матеріалів:

 

Попередній запис
Календар риболова на лютий-2022: в які дні прогнозують найкращий кльов
Наступний запис
В Україні продовжують ловити гігантські щуки на жерлиці: фото трофеїв
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *