Національний заповідник Хортиця, хімікати, Запорізька область

Національний заповідник Хортиця “завалили” отрутохімікатами

У Запорізькій області Національний заповідник острова Хортиця “завалили” невідомими отрутохімікатами.

Активісти знайшли велику кількість мішків і контейнерів просто неба недалеко від однієї з турбаз. Про це “Подорож Україною” повідомляє є з посиланням на інформацію від “РБК-Україна”.

Які хімікати вивезли в заповідник Хортиця

Велика частина мішків і контейнерів пошкоджені. На фото видно, що всередині знаходиться невідомий отруйний фіолетовий порошок. Також на бочках і контейнерах зазначено, що всередині знаходяться небезпечні гербіциди.

Небайдужі громадяни написали звернення в Запорізьку обласну міську адміністрацію і звернулися до керівництва заповідника.

Коментар керівництва заповідника

Генеральний директор заповідника Максим Остапенко розповів у коментарі для порталу “061“про те, що на місце події вже виїхали співробітники заповідника.

“Наші співробітники прийшли та перевірили територію. Вони склали акт і відповідні листи в міську комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в ДСНС.

Питання небезпечних відходів – це питання комісії з надзвичайних ситуацій, і ми попросимо місто на це відреагувати, тому що ми не знаємо, що це за хімічні речовини, їх походження”, – підкреслив Остапенко.

Станом на 13 січня активісти повідомили, що відходи були вивезені з території заповідника і відповідні органи тепер з’ясовують, хто міг залишити це звалище в екологічно чистому місці на Хортиці.

Читайте більше цікавих матеріалів:

 

Попередній запис
Галицький замок буде доступнішим: для туристів відкриють підземелля
Наступний запис
Добірка нацпарків України для відпочинку взимку: топ-5 місць
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *