риболовля, рибалки, ДСНС, правила поведінки, лід

Пам’ятка для рибалки: правила поведінки на льоду, які врятують життя

Зимова ловля риби в Україні дуже популярна. Але часто рибалки забувають елементарні правила поведінки на льоду і потрапляють в небезпечні ситуації.

Що повинні пам’ятати всі рибалки взимку сайт “Подорож Україною” дізнався на сторінці Державної служби надзвичайних ситуацій в соціальних мережах.

Рятувальники нагадують, що ніякий улов не вартий того, щоб втратити своє життя або здоров’я на зимових водоймах. Вони склали пам’ятку для всіх рибалок:

Йдучи на риболовлю, не забудьте обов’язково взяти телефон. Також покладіть в кишеню два великих цвяхи або ніж – з їх допомогою легше буде вибиратися на крижину в разі провалу.

Під час підлідної риболовлі на тонкому льоді не варто пробивати багато лунок одна біля одної. Рятувальники радять робити відстань 5-6 метрів одна від одної.

Міцність криги найкраще перевіряти за допомогою плешні – спеціального інструменту для пробивання льоду. Якщо після першого удару з’являється вода – виходити на лід заборонено.

Рибалка повинен мати з собою рятувальну мотузку з петлею на одному кінці та вантажем на іншому кінці (маса 400-500 г). Небажано стрибати та бігати по крижині, збиратися великими компаніями.

Інформація від ДСНС.

Читайте більше цікавих матеріалів:

 

Попередній запис
Озеро в формі кита: цікаве туристичне місце біля Житомира, фото
Наступний запис
Галицький замок буде доступнішим: для туристів відкриють підземелля
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *