зима, гриби, Львівська область, фламуліна

У лісі біля Львова на початку січня відрами збирають гриби

На території Львівської області люди продовжують збирати зимові гриби. У неділю, 2 січня, про велику кількість фламуліни (зимових опеньок) повідомила на сторінці в соціальних мережах Natalia Berezovska-Tkahyk. Про це пише сайт «Подорож Україною».

Жінка розповіла, що їхала автомобілем та зупинилася підвезти іншу жінку, яка стояла на дорозі між Солонкою та Поршною (біля Львова).

“Їду. Темно. На дорозі між Поршною і Солонкою стоїть жінка, голосує з відрами. Темнота. Думаю, підвезу. Сідає в машину з тими відрами. Питаю її: “Звідки”? А вона мені: “З ЛІСУ! По гриби ходила”. В відрах, дійсно, дивлюсь – гриби: опеньки і юдине вухо (так вона назвала)”,- написала пані Наталія.

Варто зазначити, що опеньок зимовий – це їстівний гриб. Його можна знайти упродовж зими, якщо температура повітря не дуже низька. Якщо ж «тиснуть» морози, то гриб перестає рости. А під час відлиги продовжує ріст.

Через аномально теплу зиму зараз біля Львова можна назбирати чимало фламуліни. У коментарі сайту «Подорож Україною» один із грибників розповів, що теж бачив зимові опеньки в лісі біля Винник.

зима, гриби, Львівська область, фламуліна

Читайте більше цікавих матеріалів:

Попередній запис
Держекоінспекція затримала поляків, які влаштували трофі-рейд заповідними зонами Карпат
Наступний запис
У Львівській області начальник управління Держрибагентства «погорів» на хабарі: що відомо
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *