Карпати, трофі-рейд, поляки, гори

Держекоінспекція затримала поляків, які влаштували трофі-рейд заповідними зонами Карпат

29 грудня 2021 року на території Самбірського району Львівської області затримали громадян Польщі, які влаштували трофі-рейд заповідними зонами Карпат. 

Порушників у Карпатах виявили працівники Інспекції спільно із прикордонниками, лісовою охороною лісогосподарських підприємств та представниками правоохоронних органів. Про це сайт “Подорож Україною” дізнався в пресслужбі інспекції.

Зокрема, з Польщі прибули окремі групи позашляховиків, трофі-рейд для яких організувало туристичне агентство PRZYGODY4x4.PL.

Зокрема, державними інспекторами виявлено факт заїзду 5 позашляховиків на територію природно-заповідного фонду в квартал 18 Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс». Він входить до території новоствореного Національного природного парку «Королівські Бескиди», що є порушенням вимог Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

На місці події на громадян Республіки Польща – водіїв транспортних засобів – було складено адміністративні протоколи. Крім цього, з учасниками трофі-рейду було проведено роз’яснювальну роботу стосовно дотримання вимог природоохоронного законодавства при проведенні джипінгу на території України.

Складені протоколи будуть скеровані в Самбірський районний суд. Проводиться розрахунок заподіяної територіям природно-заповідного фонду шкоди.

Раніше ми вже повідомляли, що в листопаді на Львівщині зупинили поляків на позашляховиках. Тоді ця сама компанія організувала їм тур в Карпати. Групу завернули, але як бачимо, горе-водії повернулися знову. У своїй країні вони не катаються, відповідальність велика!

Варто зазначити, що штрафи за такі порушення передбачені вкрай мізерні – від 153 до 408 гривень. Яка ймовірність, що поляки заплатять ці “копійки” та знову повернуться нищити ліси? Дуже велика… Окрема тема лісовози, які масово вивозять зрубаний у Карпатах ліс. Лісові запаси зменшуються, дерева вирубують, а дороги – нищать. І нікому до цього немає діла.

Карпати, трофі-рейд, поляки, гори

Читайте більше цікавих матеріалів:

 

Попередній запис
На горі Піп Іван встановили попереджувальні таблички, фото
Наступний запис
У лісі біля Львова на початку січня відрами збирають гриби
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *