Дністер, Шишкові горби, подорож Україною, природа України

Найкращі фото української природи за версією Wikipedia

У “Вікіпедії” оголосили переможці щорічного фотоконкурсу “Вікі любить землю 2021”. На сайті конкурсу оприлюднили 10 фото української природи від вітчизняних фотомитців із Києва та дев’яти областей нашої держави.

Учасники від України взяли участь в конкурсі дев’ятий рік поспіль. Мета змагань – зібрати якнайбільше світлин пам’яток природи, пише сайт “Подорож Україною“.

Серед 34 країн-учасниць Україна опинилася на другій позиції за кількістю завантажених фото української природи. Більше світлин оприлюднили лише фотомитці з Німеччини – понад 13 тисяч фотографій. Від нашої держави надійшло понад 11 тисяч від 330 учасниць та учасників.

До найкращих фото від України потрапили: світанок в Регіональному ландшафтному парку “Прип’ять-Стохід”; олені в Національному природному парку “Кременецькі гори”; балка Байдиха на території Станіславського заказника; оголовок Бердянської коси; Наддністрянський заказник.

Також перемогло фото Дністер біля геологічної пам’ятки природи Шишкові горби; озеро в урочищі Аршиця в Українських Карпатах; водоспад Шипіт; озеро в урочищі Калинове; Біла Діброва.

Раніше сайт “Подорож Україною” повідомляв:

Попередній запис
Ясниський кар’єр закриють для відпочивальників
Наступний запис
Антонієві печери – унікальний підземний архітектурний комплекс
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *