Карпати, джипінг, гори, поляки

Їхали у Карпати: на Львівщині зупинили поляків на позашляховиках

На території Самбірського району Львівської області працівники Державної екоінспекції запобігли порушенню природоохоронного законодавства при проведенні трофі-рейдів в Карпатах власниками позашляховиків. Вони прибули з Польщі в складі окремих груп, організованих туристичним агентством PRZYGODY4x4.PL.

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Львівській області.

Інспектори не допустили заїзду великої кількості джипів на територію природно-заповідних об’єктів. Працівники інспекції також поінформували Держприкордонслужбу про маршрути слідування вищевказаних автомобілів на польській реєстрації в зоні їхньої відповідальності поза межами автомобільних доріг загального користування.

Порушників відправили за межі області

Польські джипи під наглядом рейдової групи Інспекції відпровадили за межі області на Закарпаття (ймовірно в сторону селища Воловець). Про велику кількість позашляховиківщо заїхали на їх територію, також було проінформовано колег із Державної екологічної інспекції у Закарпатській  області.

Закон України

Відповідно до статті 16 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», проведення перегонів (джипінгу), трофі-рейдів, ралі, поїздок на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду суворо заборонено. Закон «Про природно-заповідний фонд» також забороняє знищення тварин та рослин на території об’єктів ПЗФ, що є неминучим при використанні джипів.

Під колесами позашляховиків та квадроциклів, що їдуть по бездоріжжю, та невідведених місцях, гинуть тисячі дрібних тварин і рослин. Джипінг руйнує все навколо – і тут йдеться не тільки про невеликі ділянки з рослинами, але й місця проживання тварин, а також  про  переїзди через струмки та річки, зокрема і в нерестовий період лососевих (форелі, харіуса), що триває в гірській частині Львівської області.

Раніше сайт “Подорож Україною” повідомляв:

Попередній запис
Мешканці Буковини захворіли на ботулізм після вживання консервованих грибів
Наступний запис
У горах на Львівщині випав сніг, з’явилися фото засніжених вершин
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *