Подорож Хмельниччиною: круті локації, які варто відвідати восени

Подорож Хмельниччиною: круті локації, які варто відвідати восени

“Золота” осінь – чудова пора для того, щоб вирушити в невеличку подорож Україною та оглянути цікаві місця нашої держави. Цього тижня погода сприятиме тому, щоб подорож Хмельниччиною була максимально комфортною.

На сторінці Туристично-інформаційного центру (ТІЦ) у соціальних мережах розповіли про топ-4 локації Хмельницької області, які обов’язково потрібно відвідати.

Костел святого Йосипа Обручника

Костел розташований у селі Підлісний Мукарів. Це кам’яний римо-католицький храм у стилі пізньої неоготики, побудований в середині XIX століття. Костел названий на честь чоловіка діви Марії — Йосипа Обручника. Тут знаходиться старовинний орган в робочому стані, під його звуки та осінній затишок навколо відчуваєш справжню атмосферу та мурашки по шкірі.

Костел святого Йосипа Обручника.

Покровська церква-замок

У селі Сутківці знаходиться дивовижна Покровська церква-замок. Вона вважається ідеальним прикладом середньовічного українського храму. Замок був зведений в чотирнадцятому столітті виключно в оборонних цілях, оскільки набіги татар приносили чималу шкоду тим землям. Через деякий час власник маєтку Ф. Сутківських перебудував замок у храм. За своєю архітектурою церква-замок виконана в західноєвропейському готичному стилі.

Покровська церква-замок.

Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільський теж звичайно дуже мальовниче місце нашої області, у вирії осінніх барв воно стає ще особливішим. Кам’янчани щиро вірять – якщо турист приїхав у Кам’янець, але не побачив Старий замок, надгробок Лаури Пшездзецької та монаха з кошиком, то він не був у Кам’янці. Обов’язково прогуляйтесь з пряним чаєм чи глінтвейном у сквері «Лебедине озеро», який знаходиться на краю каньйону річки Смотрич – це окремий вид мистецтва.

Кам’янець-Подільський.

Меджибізький замок

Смт. Меджибіж, у якому знаходиться замок-фортеця з могутніми стінами і кутовими вежами, які значно виступають за лінію стін. Найстаріша письмова згадка про цю фортецю сягає періоду України-Русі. По замку проводять чудову екскурсію працівники музею, який там знаходиться.

Меджибізький замок

Читайте більше новин на сайті подорож Україною:

Попередній запис
У Карпатах -6 градусів морозу, а на вершинах гір лежить сніг – фото
Наступний запис
Санаторії України для осіннього відпочинку та оздоровлення
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *