Чорнобиль, гадюка

Вилізла погрітися на сонці: в Чорнобилі помітили небезпечну змію

Нещодавно в Чорнобилі зафіксували небезпечного плазуна – гадюку. 

Відповідна світлина з’явилася на сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Також представники заповідника розповіли про особливості гадюки (читайте нижче).

“Гадюка звичайна. Вилізла погрітися на сонці і тут знайшли”, – підписали кадр автори.

У Чорнобилі "засвітився" небезпечний плазун: виліз погрітися на сонці

У Поліссі рідко зустрічаються чорні та руді гадюки. Молоді особини мають типовий коричнево-мідний колір. Їх легко відрізнити від дорослих і особливо від порівняно товстеньких самок за розміром.

Читайте також: Грибник повернувся з лісу, а в мотоциклі заховалася змія (відео).

Але молоді гадюки й мідянки схожі. Зовнішній вигляд (морфологія) цього виду відносно однакова протягом більшої частини північної і східної частин їх ареалу, причому морфологічні варіації найбільш присутні в Центральній Європі і на Балканах.

Гадюки можуть вкусити. Вона завдає удару, широко розкривши пащу. Зуби виходять зі звичайного стану в “бойовий” і на момент укусу отруйні залози виділяють порцію отрути, яка потрапляє через шкіру людини в його кров по особливих каналах з внутрішньої сторони зубів змії. Все це триває не більше частки секунди і людина не встигає зреагувати і злякатися. В результаті на тілі залишаються дві маленькі, майже непомітні ранки.

 

Попередній запис
Під час спуску з гори на Львівщині заблукали троє туристів
Наступний запис
Унікальну 100-гривневу монету продають на аукціоні за “солідну” суму
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *