Воловець, Закарпаття, гори, Карпати

Селище Воловець на Закарпатті: чани та гірські пейзажі

Воловець – селище в історичному регіоні Бойківщина на Закарпатті. Ця локація може стати хорошим вибором, якщо ви шукаєте спокійного відпочинку в оточенні гір та мальовничої природи. Тут ви можете винайняти номер у сімейному готелі і милуватися гірськими пейзажами прямо з вікон.

Тут можна покупатися в чанах та басейнах (вартість відвідування басейну становить від 50 грн за годину, вартість оренди чану на джерельній воді – 1000 грн, чану на травах – 1500 грн за два години). Про це пише “РБК-Україна”.

Інфраструктура

У Воловці – доволі розвинена інфраструктура: продуктові та продовольчі магазини від відомих мереж, банкомати, аптеки, служби доставки, кафе та кав’ярні, місцевий ринок, де можна придбати за великим рахунком будь що: від фруктів та овочів, одягу до товарів з Європи.

Фото: Пейзажі Воловця – селища міського типу на Бойківщині (instagram.com/nomadu.e)

Вартість житла

Ця локація має цікаву особливість – з кожним роком набирає обертів сімейний туристичний бізнес. Все більше місцевих намагається привести до ладу садиби і здавати кімнати туристам.

Ціни на кімнату в садибі, де звичай мешкають власники, коливаються від 150 грн до 400 грн за добу з людини або за номер. В залежності від пропозиції – без або зі сніданками.

Фото: Стадіон посеред гір у Воловці (instagram.com/nomadu.e)

Харчування у Воловці

Якщо вибір житла у Воловці є, то місць, де можна було б пообідати або повечеряти туристу зовсім мало. Немає навіть кіосків зі стрітфудом, де можна було б щось швидко перехопити. З іншого боку, місцеві можуть порадити місце, де вам приготують свіжу форель. Домашня страва з риби, яку ви можете самі ж спіймати за допомогою вудки, та овочів гриль обійдеться лише у 150 грн.

Втім, ви також можете замовляти сніданки та вечері у своїй садибі. Треба лише заздалегідь дізнатись, чи передбачена у них ця опція.

Читайте більше новин на сайті подорож Україною:

Попередній запис
Загадка на уважність: знайдіть кота на фото (відповідь в новині)
Наступний запис
Перевіряйте гаманці: які монети можна продати за тисячі гривень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *