Свірзький замок, Львівська область

Свірзький замок відреставрують! Відома дата початку робіт

У Львові визначили переможця конкурсу щодо облаштування на території Свірзького замку культурно-мистецького простору. Документацію для проєкту розробить ФОП Юрій Вербовецький.

Про це повідомила директорка обласного департаменту архітектури та розвитку містобудування Олена Василько, пише “Суспільне”.

Конкурс проходив у онлайн-форматі.

“Цей конкурс був відкритий, всеукраїнський, було залучено надзвичайно велике професійне коло. Переможець конкурсу має за своїми плечима неабиякий досвід проєктування таких об’єктів. Він і надалі розроблятиме науково-проєктну документацію щодо пристосування Свірзького замку під культурно-мистецький простір”, — каже Олена Василько.

Наша сторінка в соціальних мережах, підписуйтесь – Подорож Україною.

За словами керівника національної спілки архітекторів Олександра Чижевського, замок хочуть пристосувати до потреб сучасності, при цьому зберегти автентичність середньовічної споруди.

“Переможець конкурсу чітко визначив періодизацію будівництва і встановив елементи будівлі, які мають історичну та архітектурну цінність. Таким чином, є те, що підлягає реставрації і те, що можна пристосовувати. Об’єкт почне жити більш повним життям, ніж він живе зараз”, — каже Олександр Чижевський.

Як додала Олена Василько, реконструкція Свірзького замку розпочнеться після погодження документації. Орієнтовна дата початку робіт — 2022 рік.

Детальніше про замок на Львівщині можна прочитати у нашій новині Свірзький замок – як доїхати в унікальне місце біля Львова. 

Попередній запис
Мешканець Яворова грабував автівки, поки люди збирали гриби в лісі
Наступний запис
5 градусів морозу та сніг: у Карпатах – справжня зима!
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *