Львів, парки

Найкращі місця для прогулянок у Львові восени: топ-10 локацій

Осінь у Львові — прекрасна. Пропонуємо переглянути топ-10 локацій, де можна насолодитися неймовірними осінніми краєвидами.

Стрийський парк

Цей парк недаремно заслужив звання улюбленого місця відпочинку львів’ян. Восени тут особливо гарно. Один із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення. Розташований у місцевості Софіївка Галицького району. Вважався найгарнішим парком міжвоєнної Польщі. У Стрийському парку налічується понад 200 видів дерев і рослин. За матеріалами lviv1256.com.

Неподалік від головних воріт розташований ставок з лебедями. У парку є також спортивні корпуси Львівської політехніки, головний корпус Української академії дизайну, кінотеатр «Львів», три ресторани, Львівська торгово-промислова палата, бібліотека № 18, дитяча залізниця.

Парк імені Івана Франка

Затишні алеї парку — чудове місце для прогулянок удвох чи роздумів на самоті.

Один з центральних парків Львова, розташований перед головним корпусом університету ім. Івана Франка (будівля колишнього Галицького сейму). Вважається найстарішим міським парком в Україні. Деревостан у парку представлений багатовіковими деревами, висадженими у 1855—1890 роках.

Вулиця Ужгородська

Ужгородська з’єднує центр міста із вулицею Замковою, яка веде на «Високий замок». А ще тут є дворик з іграшками, який став своєрідною туристичною візитівкою цієї частини міста.

«Високий замок»

Якщо ви опинились на Ужгородській, не полінуйтесь підійнятись на «Високий замок». Тут є дві тераси, з яких можна спостерігати неймовірні панорами Львова.

Сквер та парк імені Івана Павла ІІ

Невеличкий сквер на Сихові, поруч з храмом Різдва Пресвятої Богородиці, уже встиг стати улюбленою локацією для прогулянок сихівчан.

Парк імені Івана Павла ІІ знаходиться неподалік церкви і вважається чудовим місцем для духовного й активного відпочинків. У сучасному світі надто багато галасу та шуму, особливо – у місті. Тож знайти спокійне місце, де можна відпочити, дуже важко. Входів у цей парк є 8, але головний вхід розміщений збоку проспекту Червоної Калини.

Парк духовної культури імені Івана Павла II неподалік

Національний лісотехнічний університет України

Прогулянки на свіжому повітрі в таку краси – це просто ковток натхнення на наступні дні та запас енергії на зимні вечори. Лісотехнічний університет на території Львова має дві ділянки, відведені під ботанічний сад. Перша – на вул. Генерала Чупринки, 103, а друга – на вул. Ольги Кобилянської, 1.

Власне ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України — це дендропарк, розташований між вулицею Чупринки і вулицею Природною. Тут розташовано головний корпус навчального закладу, в якому колись було Руське педагогічне товариство.

Парк «Знесіння» і Шевченківський гай

Якщо ви ніколи не були тут, осінь — прекрасна нагода це виправити.

Рельєф парку представлений львівськими лісистими пагорбами: Стефана, Льва (Лиса або Піщана), Баба (Рід), Хомець. Територія парку розташована неподалік від Головного європейського вододілу, що розділяє Балтійське та Чорне моря. У парку протікають Глибокий і Кривчицький струмки, потік Хомець (усі — притоки Полтви). На території парку можна побачити рідкісні степові рослини, відслонення пісковиків та вапняків міоцену зі скам’янілими залишками морської фауни, вкриті лісом горби, долини з озерами і струмками.

Територія парку належить до категорії земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення.

© Андрій Бурда

Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

Окрім чудових пейзажів, тут майже кожного вікенду проводять різноманітні заходи та фестивалі.

Снопківський парк

Восени тут можна згаяти час, прогулюючись тихими алеями та милуючись красою дерев.

Мережа алей і доріжок прокладена з таким розрахунком, щоб краще розкрити красиві види парку з перспективою на цікаві місця Львова, а також забезпечити максимальну пропускну здатність під час масових заходів на другому за величиною стадіоні міста, до якого ведуть просторі (завширшки 10—12 м) алеї. Знаходиться між вулицями Василя Стуса та Зеленою біля стадіону “Україна”.

Читайте більше новин на сайті Подорож Україною:

Попередній запис
Артефакти з кургану «Мамай-Гора»: меч-акінак і золоті прикраси скіфів
Наступний запис
Школярка з Новояворівська порівняла захисників України з собаками
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *