Винниківський ліс, білі гриби, Львів

Ліс біля Львова всіяний білими грибами. Як львів’яни біляки збирають

Мешканці Львівської області продовжують масово ділитися у соціальних мережах знахідками в лісі. Нещодавно Rosteban оприлюднив на власному каналі в YouTube відео про пошук білих грибів.

Автор зазначив, що біляки зараз можна знайти у великій кількості в Винниківському лісі. Головне – знати місця. Наразі сприятлива погода дозволяє знайти в лісі досить велику кількість смаколиків.

Запрошуємо переглянути відео, ну і закликаємо підтримати україномовний контент підпискою та вподобайкою. Нижче під відео можете прочитати цікаву інформацію про користь від вживання білих грибів.

Користь білих грибів

У цьому грибі в достатку є харчові волокна, білок, ферменти, полісахариди.

Лікарі кажуть, регулярне вживання в їжу цього гриба знімає проблеми серцево-судинної системи, а також допомагає захищати від онкологічних хвороб.

Також вживання в їжу білих грибів, на думку медиків, сприяє гармонійній роботі щитовидної залози, прискорює ріст нігтів і волосся. Властивості гриба допоможуть підтримати імунну систему.

У цих грибах є фосфор і залізо, цинк, кальцій, і по вітамінно-мінеральному набору це один з найбільш багатих продуктів, аналог якому знайти вкрай складно.

Читайте більше новин на сайті Подорож Україною:

Попередній запис
Яворівський національний природний парк на Львівщині
Наступний запис
З’явилося відео, як лось приймає «водні процедури» в Чорнобилі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *