10 неймовірних місць України, які обов’язково потрібно відвідати

10 неймовірних місць України, які обов’язково потрібно відвідати

Подорож Україною – це завжди неймовірно та захоплююче. Пропонуємо переглянути цікаві місця нашої Неньки, які варто при нагоді обов’язково відвідати.

По кожній з локацій ми публікували детальні новини, якщо місце сподобалось, – переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

Бакота

На території Національного парку “Подільські Товтри” розташувалося затоплене місто – Бакота.

Хто побував там хоча б одного разу, то не зможе забути це місце ніколи. Туди хочеться повертатися знову і знову. Чого тільки вартує неймовірний Дністер, краєвид на який відкривається на сотні метрів.

Через будівництво Дністровської гідроелектростанції радянська влада виселила з власних домівок мешканців чотирьох областей – Чернівецької, Вінницької, Тернопільської та Хмельницької. Затоплення відбувалося упродовж шести років.

Читайте детальніше: Бакота – шматочок раю з кримським кліматом, історія та цікаві факти.

БакотаБуцький каньйон

Поблизу селища міського типу Буки, що у Маньківському районі Черкаської області, на річці Гірський Тікич розташувався мальовничий Буцький каньйон. Геологічний вік українського дива оцінюється у 2 млрд 128 млн 000 тис. років. Великим плюсом для туристів є те, що до прекрасного місця не потрібно довго добиратися по бездоріжжю.

Читайте детальніше: Буцький каньйон: як доїхати, цікаві факти (фото).

Буцький каньйон

Турківський кар’єр

Турківський кар’єр – неймовірно красива водойма, розташована поблизу міста Турка, що на Львівщині. Місцеві також називають кар’єр Блакитним озером через фантастичний колір води у сонячну пору доби. Недарма кар’єр радять відвідувати виключно у сонячну погоду – тоді можна помилуватися найкращим краєвидом.

Читайте детальніше: Турківський кар’єр на Львівщині: маловідоме місце з казковою водою (фото).

Олешківські піски

Олешківські піски – природне диво не лише нашої держави. Пустеля є однією з найбільших в Європі. Дослідники поділяють її на сім різних зон, в яких відрізняються кліматичні та природні особливості. Місце дуже красиве, однак у жодному разі не потрібно нехтувати правилами безпеки. Необхідно мати з собою достатню кількість питної води, головний убір та їжу.

Читайте детальніше: Олешківські піски: цікаві факти, відстань та як доїхати.

Олешківські піски

Тунель Кохання

На Рівненщині розташувався популярний туристичний об’єкь – Тунель Кохання. Довжина так званого тунелю – орієнтовно 4 кілометри. Він простягається уздовж залізничної колії, що сполучає селища Клевань та Оржів. Варто зазначити, що в Україні є ще три схожі тунелі, які відкрили лише минулого року.

Читайте детальніше: Тунель Кохання на Рівненщині та три аналоги в Україні.

Тунель кохання

Озеро Синевир

У гірському масиві Внутрішні Горгани, що на Закарпатті, розташувалося найбільше озеро українських Карпат – Синевир. Купатися в водоймі заборонено, адже через високе місцерозташування вода там не прогрівається навіть у найтеплішу погоду. Максимальна температура води не перевищує 11-13 градусів.

Читайте детальніше: Озеро Синевир – природне чудо України (фото).

Озеро Синевир

Солоне озеро

У Харківській області розташувалося унікальне Солоне озеро. Його можна побачити в селі Антонівка. Озеро – рукотворне. Воно утворилося через техногенну катастрофу. Неподалік бурили свердловину, намагаючись знайти нові газові родовища. Їх сподівалися знайти під соляним куполом, однак на поклади блакитного палива натрапили раніше, ніж очікувалося.

Що сталося далі читайте в матеріалі: Унікальне Солоне озеро: як техногенна катастрофа створила казкову водойму.

Солоне озеро

Печера Оптимістична

Неподалік села Королівка, що у Тернопільській області, розташувалась найдовша у світі гіпсова печера. Вона отримала назву Оптимістична. Дослідники встановили, що печера утворилася ще 14 мільйонів років тому внаслідок дії підземних вод на гіпс. В Оптимістичній печері упродовж року тримається незмінна температура повітря. Вона не залежить від того, як прогрівається повітря на поверхні. 12 місяців всередині від 9 до 11 градусів тепла.

Читайте детальніше: Печера Оптимістична – найдовша у світі гіпсова печера.

Оптимістична печера

Спаський камінь

Це геологічна пам’ятка природи, про яку знає дуже мало людей. Скелі розташовані неподалік села Спас, що у Старосамбірському районі Львівщини. Камінь виник унаслідок руйнування твердих пісковиків. Насправді їх аж три. Найвищий камінь має висоту 24 метри. Також є містична легенда щодо виникнення цього місця, детальніше читайте за посиланням нижче.

Читайте детальніше: Спаський камінь на Львівщині: історія створення та легенда про скелі.

Спаський камінь

Озеро Світязь

У Шацькому районі Волинської області розташоване найглибше озеро в Україні – Світязь. Загальна протяжність берегової лінії – більше 30 кілометрів. В озері чимало риби, серед якої щука, вугор, лящ та сом. Так-так, вам не здалося, в озері є вугор.
Радянська влада хотіла побудувати на озері атомну електростанцію. На щастя, цього вдалося уникнути, а Світязь залишився найчистішим озером нашої держави. АЕС тоді побудували в місті Вараш.

Читайте детальніше: Озеро Світязь – популярне місце для відпочинку українців.

Попередній запис
Прапор України запустили над вулицями Москви! З’явилося відео
Наступний запис
На День Незалежності у Києві діти спалили прапор України (відео)
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *