Львівська область, отруєння грибами, гриби

Отруєння грибами на Львівщині: 30-річний чоловік у реанімації

У Львівській області триває сезон збору грибів. Зараз у лісі можна знайти білі, червоноголовці, козарі (бабки) та інші їстівні гриби. Крім того, зустрічається і багато отруйних грибів.

У понеділок, 16 серпня, ще одна людина потрапила в реанімацію через отруєння грибами. Про це інформує пресслужба департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Стало відомо, що в реанімаційне відділення Турківської центральної лікарні потрапив мешканець міста Турка. Чоловіку 30 років.

На жаль, у департаменті не повідомляють, які гриби вживав постраждалий.

Під час збору грибів потрібно бути дуже уважними. Якщо маєте сумніви в їстівності того чи іншого виду гриба, то краще його не брати. Життя важливіше!

Як інформував сайт “Подорож Україною”, у Львівській області масово ростуть білі гриби та підосичники. Грибники оприлюднили фото, пропонуємо переглянути врожаї людей.

Нагадаємо, 5 серпня ввечері у Львівській області троє людей потрапили в реанімацію з діагнозом «отруєння грибами». Постраждали особи 61, 33 та 25-річного віку. Усі люди – з села Карпатське, яке розташоване у Самбірському районі Львівщини. Їх помістили у Турківську центральну міську лікарню.

 

Попередній запис
Українці не пропустили на гору Петрос групу поляків на квадроциклах (відео)
Наступний запис
Грот Прийма – стоянка неандертальців на Львівщині
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *