водоспад Бурбун, Хмельницька область, подорож Україною

Водоспад Бурбун – справжня прихована перлина Хмельниччини

Водоспад Бурбун – справжня прихована перлина Хмельниччини. Дістатися сюди можливо лише приватним автотранспортом. Найближчий населений пункт – село Лисець (Дунаївський район), дорога у поганому стані але веде майже до самого водоспаду.

Водоспад Бурбун заввишки 5 метрів, розташований в каньйоні річки Бобрівка і спадає у мальовниче маленьке озеро. Про це повідомляє bbc.com.

Озеро оточене скелями і зеленою рослинністю, і саме за цією композицією сюди приїздять мандрівники. Вода чиста, має рідкісний для таких об’єктів бірюзовий відтінок, дуже прохолодна.

Ще донедавна місцина була невідома нікому, окрім місцевих жителів, але останнім часом набуває популярності. Сюди їдуть відпочити, покупатися, насолодитися краєвидами. Біля водоспаду обладнано кілька дерев’яних лавок зі столами а над озером збудовано два невеличкі пірси.

Також ми повідомляли про найпопулярніше та найнебезпечніше місце відпочинку серед мешканців Львівської області – Ясниський кар’єр, розташований за 20 кілометрів від Львова. Загалом там є три озера, вода в яких – бірюзового кольору. Прочитати детальніше про казкове місце та переглянути відео можна за посиланням ТУТ.

Попередній запис
На Львівщині через отруєння грибами 3 осіб – в реанімації
Наступний запис
На Львівщині виявили сказ у тварини: який район в небезпеці
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *