кавун, цікаві факти

Цікаві факти про кавуни: кількість видів, чорний кавун, плід за 200 $

Серпень – найкращий час для того, щоб поласувати кавуном.

Пропонуємо переглянути найцікавіші факти про кавуни. Знали, що існують чорні кавуни, які коштують 200 доларів?

Форма, смак та м’якоть

Не всі кавуни мають однаковий смак. Їхні смакові властивості залежать від сорту плоду. Також у них може бути різна форма, колір м’якоті та шкірки.

Найпоширеніша форма кавунів – овальна, куляста та циліндрична. Можна виростити і квадратний врожай. Для цього використовують спеціальні форми.

Колір м’якоті може бути червоний, помаранчевий, рожевий, жовтий або ж малиновий.

Шкірка кавуна – чорна, біла, зелена чи жовта. На її поверхні бувають плями, смуги або сітка.

Квадратний кавун

Чорний кавун

Вище ми згадували про чорний кавун. Його вирощують на півночі Японії, а всередині майже немає насіння. Через це вартість цього сорту різко зростає, адже його важко вирощувати. Плід дорогий – за один просять від 200 доларів.

Існують і кавуни, м’якоть яких всередині чорна. Виглядає це не дуже привабливо, однак на смакові якості колір не впливає. Такі екземпляри надзвичайно дорогі. На аукціонах зафіксований продаж за 6 тисяч доларів.

Карликові кавуни, висота яких не перевищує 40 міліметрів, вирощують у Сполучених Штатах Америки. Їх подають у розкішних ресторанах.

Чорний кавун

Корисні властивості

Загалом у світі налічується більше однієї тисячі сортів кавунів. 90 % зі складу кавуна – це вода. Калорійність на 100 грам – 30,4 ккал. У плодах багато глюкози та фруктози, які організм засвоює на ура! У кавунах майже відсутні білки та жири. Це дієтичний продукт, який не завдає шкоди організму. Однак зловживати кавунами не потрібно через їх хорошу сечогінну дію.

Кавун сприяє виведенню шлаків та токсинів, добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Також кавун радять вживати при каменях у нирках.

Свіжовичавлений сік кавуна вживають спортсмени після тренувань. Він зменшує хворобливі відчуття, покращує кров’яний тиск та м’язові волокна.

Маринований кавун

А ви знали, що шкірку кавуна теж вживають у їжу? З неї роблять варення або ж маринують як огірки.

Маринований кавун

Як перевірити на наявність нітратів

Перевірити кавун на наявність хімічних компонентів дуже просто. Якщо м’якоть занурити у воду і рідина стане рожевою, то кавун з нітратами. Від чистого продукту вода лише стане ледь каламутною.

Читайте більше новин на сайті:

Попередній запис
Тунель Кохання на Рівненщині та три аналоги в Україні
Наступний запис
Кам’янецький водоспад і Мертве озеро на Львівщині
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *