Львівська область, гадюки

Хлопчики 7 та 13 років потрапили у лікарню через укуси гадюк

Упродовж 28-31 липня змії вкусили двох дітей на Львівщині. Про це інформує пресслужба департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА на сторінці в соціальних мережах.

Де сталися напади

Перший випадок зафіксували 28 липня в селі Нижня Рожанка, що у Стрийському районі. Унаслідок укусу гадюки до Сколівської центральної районної лікарні потрапив 13-річний хлопець. Мешканця Львова змія вкусила в ліву руку. Обставини нападу не повідомляються.

Другий випадок зафіксували 31 липня в селі Закіпці, що у Самбірському районі. На подвір’ї змія вкусила дитину. Постраждав 7-річний хлопчик.

Стан постраждалих – середнього ступеню важкості.

Що робити при укусі

Змії нападають на людей лише тоді, якщо їх потривожити. Укус гадюки надзвичайно небезпечні для дітей, пенсіонерів та осіб, які мають слабкий імунітет. Неотруйні плазуни залишають на тілі зигзагоподібну ранку, а отруйні – округлі ранки.

Якщо вас вкусила змія, потрібно якнайменше рухатися та обробити рану антисептиком. Якщо є лід, то можна обгорнути його тканиною та прикласти до ураженої ділянки. З неї також потрібно зняти одяг. Постраждалий повинен пити дуже багато рідини. Не можна накладати джгут чи припікати рану. При транспортуванні уражена ділянка має бути на підвищенні.

Заборонено висмоктувати отруту, адже тоді вона ще швидше пошириться організмом. Це дозволяють робити лише тоді, якщо неможливо упродовж кількох годин отримати допомогу медиків.

Читайте також:Нашестя гадюк в Україні: правила поведінки в лісі, що робити при укусі.

Попередній запис
Яворівське “море” на Львівщині – кар’єр неподалік Львова. Відео
Наступний запис
Тунель Кохання на Рівненщині та три аналоги в Україні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *