Карпати, гори, сайт Подорож Україною

Українці пробігли 12 вершин Карпат за 1 день: історія досягнення

Українці Василь Пастух та Христина Гончарук зуміли пробігти 12 вершин Карпат лише за один день. Про досягнення чоловік повідомив на власній сторінці в соціальних мережах.

Василь розповів, що спочатку планував пробігти тільки Чорногірський хребет, але захотілось більшого. Він переглянув маршрут на карті і вирішив покорити шість найвищих вершин. Між ними були ще шість вершин, які нічим не поступаються найвищим.

Що відомо про спортсменів

Василь Пастух – уродженець села Кадобна, що на Івано-Франківщині. Він працює тренером в СК “Альянс”. Чоловік є кандидатом у майстри спорту з боксу, учасник міжнародних та всеукраїнських змагань із забігів.

Христина Гончарук – теж працює тренером спільно з Василем. Вона народилася на Івано-Франківщині, захоплюється бігом.

Маршрут

Старт з с.Дземброня – г. Смотрич, Піп Іван, Дземброня, Бербенескул, Гутин-Томнатик, Мечнул, Ребра, Туркул, Пожижевська, Брескул, Говерла, Петрос Фініш в с.Кваси.

Історія забігу та враження

“Прокинулись о 5:30, поснідали і погнали. Підйом на кожну вершину був нереально крутий, погода сонячна, прохолодний вітер, краєвиди, біжиш і кайфуєш. Звичайно в горах не завжди біжиш, половину маршруту ідеш, половину біжиш. На деякі вершини ледве виходиш, особливо коли пробіг вже 30 кілометрів.

Кожна гора красива по своєму, навіть не можу сказати, яка найбільше сподобалась.
Можу сказати, яка найбільше запам‘яталась. Забіг на г. Петрос. Тут потрібно окремо описати емоції. Остання вершина (г. Петрос), яка була на нашому маршруті цього дня і вона запам‘ятається надовго”, – розповів спортсмен.

Карпати, гори, сайт Подорож Україною
Українці пробігли 12 вершин Карпат за 1 день: історія досягнення.

Чоловік наголосив, що перед підніжжям вершини почався легенький дощ, думали перечекати, але все ж таки, побігли далі. Підйом складний, ноги уже виснажені. Дощ почався ще сильніший, з вершини стікала вода, болото, було надзвичайно слизько.

Ледве вибравшись на гору, вони сховались у розваленій хатинці, почався град, блискавка, холод, вітер. А до фінішу залишалося аж 15 кілометрів. Далі почалося ще гірше – сильний туман, дощ, град, вітер. За 7км до с. Кваси дощ майже не падав, через годину фінішували.

Наша сторінка в Facebook (тисніть на посилання).
Подорож Україною в Telegram.

Читайте більше новин на сайті:

Попередній запис
Від укусів гадюк постраждали 16-річний хлопець та 10-річна дівчинка
Наступний запис
На Львівщині зникла 43-річна жінка, яка має проблеми зі слухом. Фото
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *