Львівська область, гадюка, сайт Подорож Україною

Від укусів гадюк постраждали 16-річний хлопець та 10-річна дівчинка

У понеділок, 26 липня, на Львівщині гадюка вкусила підлітка. О 19 годині 30 хвилин у лікарню потрапив 16-річний хлопець.

Постраждав житель села Рогізно, що у Яворівському районі. Про це інформує Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області на сторінці в соціальних мережах.

Наразі хлопець перебуває у відділенні Яворівської центральної районної лікарні. Його стан – середньої важкості. Обставини укусу не повідомляються. Додамо, що змії ніколи не нападають першими. Галюка вкусила юнака в четвертий палець на правій нозі.

Плазуни мають поганий слух та зір. Змії не нападають, а лише захищають власну територію та можуть вкусити, якщо відчувають загрозу. Гадюки добре вловлюють вібрації землі на відстані 10-15 метрів та втікають. Найчастіше змій можна зустріти в кущах, лісі та високій траві. У таких місцях варто взувати високе та щільне взуття, яке плазуни не зможуть прокусити.

Також вчора в лікарню потрапила мешканка села Верхня Яблунька, що у Самбірському районі. Змія вкусила 10-річну дівчинку. Вона у середньому степені важкості.

Також ми повідомляли, що упродовж 12-18 липня на Львівщині зафіксували 7 укусів змій. Усі постраждалі потрапили в лікарню. Коли і де сталися напади можете прочитати в новині за посиланням ТУТ – На Львівщині від укусів гадюк постраждали ще 7 осіб. Де сталися напади змій. У новині ви зможете знайти, що потрібно робити, якщо вас вкусила змія. Дотримання елементарних правил може врятувати життя. Будьте обережні в лісі та на природі!

Нагадаємо, 51-річний чоловік потрапив у лікарню через укус гадюки. Постраждав мешканець села Тернавка, що у Стрийському районі Львівської області..

 

Попередній запис
Михайло із позивним “Дуб” розповів про захист України на фронті
Наступний запис
Українці пробігли 12 вершин Карпат за 1 день: історія досягнення
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *