комунальні платежі, сайт Подорож Україною

Українці в шоці – комунальні платежі зростуть на 75 %

Керівник Союзу споживачів комунальних послуг шокував українців – тарифи на гарячу воду та опалення різко зростуть.

Про це Олег Попенко розповів у коментарі “Оглядачу”.

Вартість послуг збільшать на початку нового опалювального сезону. Ціни будуть різними. На їх формування впливатиме регіон проживання.

Як зміняться платіжки

Експерт спрогнозував, що найбільше вартість комунальних послуг “злетить” у Чернівецькій області – одразу на 75 %. На 70 % ціну піднімуть в Тернополі, на 63 % – в Старокостянтинові.
На 56 % зростуть тарифи в Одесі, на 53 % – в Кременчуці. У столиці України вартість комуналки збільшиться на 40 %, а в Полтаві – на 36 %.

Попенко наголосив, що теплокомуненерго Чернівців вже повідомили мешканців про різко підняття цін. Аналогічною інформацією “потішили” і мешканців Києва. Експерт додав, що орієнтовно 80 % мешканців столиці отримають платіжки, сума в яких буде на 40 % вищою, від попередніх.

Від чого будуть залежати тарифи

Насамперед, на формування тарифів впливатиме те, чи змінювали останнім часом тепловики ціну комунальних послуг. Голова Союзу споживачів розповів, що вартість зросте також через високі ринкові ціни на блакитне паливо, за якими тепловики його купують. Ще одна причина – скасування спецзобов’язань, які дозволяли теплокомуненерго купувати газ за пільговою ціною.

Підняття тарифі на опалення жодним чином не зможе вирішити системну кризу в теплоенергетиці нашої держави. Швидше навпаки, криза посилиться ще більше.

Як повідомляв сайт “Подорож Україною”, у перший день серпня в Україні почне діяти нова модель спеціальних зобов’язань на оптовому ринку електроенергії. Через рішення Міністерства енергетики різко зросте вартість електрики для населення.

Також радимо прочитати про те, що Нацбанк розробляє новий дизайн 1 та 2-гривневих монет. НБУ отримав дуже багато скарг від українців. Громадяни зазначали, що монети важко відрізнити між собою. 

Наша сторінка в Facebook (тисніть на посилання).
Подорож Україною в Telegram.

Попередній запис
У серпні вартість електроенергії для населення різко зросте
Наступний запис
51-річний чоловік потрапив у лікарню через укус гадюки
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *