Львівська область, Славське, гадюки

На Львівщині від укусів гадюк постраждали ще 7 осіб. Де сталися напади змій

На Львівщині продовжують фіксувати нові укуси змії. За минулий тиждень (12-18 липня) стало відомо про 7 постраждалих.

Інформація зібрана на основі даних Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Де сталися напади

12 липня гадюка вкусила в ногу 30-річного чоловіка із села Лопушно, що в Самбірському районі. Напад стався на подвір’ї будинку. На жаль, Департамент не повідомляє, чому змія вкусила людину. Гадюки ніколи не нападають першими, якщо їм не загрожує небезпека.

13 липня через укус змії до лікарні потрапила 18-річна дівчина зі села Верхня Рожанка, що в Стрийському районі. Гадюка вкусила її в ногу неподалік будинку.

14 липня в Турківську центральну районну лікарню ушпиталили 14-річного підлітка з міста Турка. Змія вкусила хлопця у палець правої кисті.

15 липня у середньому стані важкості в лікарню потрапив 41-річний чоловік зі Львова. Він збирав гриби в лісі біля села Вовче, що у Самбірському районі. Укус відбувся в коліно правої ноги.  Також у цей день на присадибній ділянці гадюка вкусила 44-річну мешканку села Верхнє Висоцьке.

16 липня змія вкусила в ногу 63-річну мешканку села Багнувате (Самбірський район), а 17 липня гадюка напала на мешканця села Довжки (Стрийський район). Укус відбувся в ліву руку.

Що робити при укусі

Змії нападають на людей лише тоді, якщо їх потривожити. Укус гадюки надзвичайно небезпечний для дітей, пенсіонерів та осіб, які мають слабкий імунітет. Неотруйні плазуни залишають на тілі зигзагоподібну ранку, а отруйні – округлі ранки.

Якщо вас вкусила змія, потрібно якнайменше рухатися та обробити рану антисептиком. Якщо є лід, то можна обгорнути його тканиною та прикласти до ураженої ділянки. З неї також потрібно зняти одяг. Постраждалий повинен пити дуже багато рідини. Не можна накладати джгут чи припікати рану. При транспортування уражена ділянка має бути на підвищенні.

Заборонено висмоктувати отруту, адже тоді вона ще швидше пошириться організмом. Це дозволяють робити лише тоді, якщо неможливо упродовж кількох годин отримати допомогу медиків.

Наша сторінка в Facebook (тисніть на посилання).
Подорож Україною в Telegram.

Читайте більше новин на нашому сайті:

Попередній запис
Невицький замок на Закарпатті. Велична напівзруйнована фортеця
Наступний запис
У серпні вартість електроенергії для населення різко зросте
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *