Західний Буг, мор риби

Екологічне лихо: в річці Західний Буг масово загинула риба (фото)

У вівторок, 13 липня, неподалік Добротвірського водосховища, що на Львівщині, зафіксували масову загибель риби.

Температура води становила катастрофічний 41 градус. Тонни риби загинули через те, що з Добротвірської ТЕС підприємства ДТЕК скинули гарячу воду. Відповідну заяву зробив заступник керівника ВГО “Стоп корупції” Віктор Палас. Про це пише “Стопкор”.

Відомо, що водойму ТЕС використовує для того, щоб охолоджувати воду. Тепла вода виходить каналами, один із них в цей день не працював. Дозволена температура води, яку скидають в річку, не повинна перевищувати 3 градуси від температури водойми.

Згодом на місце події прибули представники Державної екологічної інспекції Львівської області. Фахівці зробили аналіз води. Біля ТЕС температура була 41 градус, а в річці – 26,8. Різниця дуже велика та є згубною для живих організмів.

Риба на Західному Бузі та в фермерському господарстві просто “зварилася” та загинула. Рослинність навколо пожовкла, виник сильний сморід. До Добротвірської ТЕС активістам потрапити так і не вдалося, їх не пропустили. Інженер ТЕС переконував, що жодні показники не перевищено.

Представники “Стопкору” вважають, що на станції могла статися аварія, через яку воду терміново охолоджують. Активісти підозрюють, що працівники ТЕС просто не увімкнули аварійні насоси.

Масовий мор риби на цій ділянці фіксують вже не вперше. 

Відео можете подивитися ТУТ.

Західний Буг, мор риби
Екологічне лихо: в річці Західний Буг масово загинула риба (фото)

Наша сторінка в Facebook (тисніть на посилання).
Подорож Україною в Telegram.

Читайте більше новин на нашому сайті:

Попередній запис
Де в Бердянську покупатися без медуз: ситуація на морі 15 липня (відео)
Наступний запис
Лавандове поле на Львівщині: де насолодитися цвітінням квітів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *