Бердянськ, нашестя медуз, Запорізька область, подорож Україною, море

Нашестя медуз у Бердянську: ситуація станом на 14 липня (відео)

Літо, спека та відпустка. Чимало українців вирішили не їхати за кордон, а відпочивати в нашій державі. Зокрема, в Бердянську.

Багато людей скаржаться, що на популярних курортах нашестя медуз, морських бліх, сонечок, чимало водоростей та погані погодні умови. Зокрема, в Бердянську дуже багато медуз, живих та мертвих. Узбережжя всіяно цими морськими тваринами з драглистим тілом.

У соцмережах можна побачити велику кількість коментарів від незадоволених людей, які через таке нашестя не можуть купатися в морі. Вони вимушені засмагати на пляжі, а у воду – зась!

13 липня сайт Подорож Україною отримав повідомлення від очевидців про те, що в море можна лише по коліна, а плавати – проблематично. Комунальні служби в міру можливостей стараються прибирати пляжі.

Бердянськ, море, нашестя медуз, подорож Україною

14 липня ситуація покращилася. Медузи відступають. Зранку (о 8 годині) люди почали плавати, хоча деякі бояться лізти у воду та стоять по кісточки в морі. Порівняно з останніми днями медуз стало значно менше. На нашому YouTube-каналі з’явилося відео з моря, запрошуємо переглянути.

Наша сторінка в Facebook (тисніть на посилання).
Подорож Україною в Telegram.

Читайте більше новин на нашому сайті:

Попередній запис
Унікальне Солоне озеро: як техногенна катастрофа створила казкову водойму
Наступний запис
Спаський камінь на Львівщині: історія створення та легенда про скелі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *