Львівська область, отруєння грибами

Діти 2 та 3 років отруїлися грибами та потрапили в реанімацію

Діти 2 та 3-річного віку потрапили в реанімацію через отруєння грибами. Обидва випадки сталися у Львівській області на початку липня.

Зараз з дітьми все добре. Нещодавно лікар-анестезіолог Західноукраїнського дитячого медичного центру Тарас Оранський в коментарі “Захід.нет” розповів про деталі отруєння.

Постраждала 3-річна дівчинка з Винник

Перша постраждала – трирічна дівчинка з Винник. Вона гуляла поблизу власного будинку та знайшла отруйні гриби. Дитина з’їла їх. На щастя, це побачила сусідка та швидко прибігла до матері дівчинки і повідомила про те, що сталося. Дівчинку вчасно привезли в лікарню.

Гриби з’їла 2-річна дівчинка з Сокальщини

Інша постраждала – 2-річна дівчинка з Сокальського району. Вона теж знайшла гриби біля будинку та почала їх їсти. Це вчасно побачила матір та звернулася до медиків.

Лікар зазначив, що серйозних наслідків вдалося уникнути, адже по допомогу батьки дітей звернулися упродовж кількох годин. Жодних симптомів отруєння в дівчаток не виявили.

Дитина з Винник мала одноразове блювання. В реанімації діти перебували кілька днів та отримали необхідну допомогу.

Точно невідомо, які ж гриби з’їли малята. Медики припускають, що це були несправжні опеньки. Реанімаційні заходи проводили, оскільки було неможливо виключити токсичний вплив грибів на нирки та печінку.

Стежте за дітьми та розповідайте їм, що не можна піднімати щось на вулиці та їсти. Будьте обережні, адже якщо вчасно не помітити лиха, то наслідки можуть бути плачевні.

Наша сторінка в Facebook (тисніть на посилання).
Подорож Україною в Telegram.

Читайте більше новин на сайті:

 

Попередній запис
Через скарги українців НБУ змінить дизайн двох монет
Наступний запис
Сумні новини з передової: окупанти вбили молодого військового
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *