В Україні спіймали гігантського сома на 52 кг (фото, відео)

У вівторок, 15 червня, в Україні впіймали величезного сома. Фото риби та відео з риболовлі оприлюднив користувач В’ячеслав Северин. Допис можна переглянути в Facebook. Посилання на відео знаходиться в тексті дещо нижче.

Чоловік зазначив, що сом заважив аж 52 кілограми! Довжина рибини вражає, такий велетень може проковтнути досить велику здобич. Трофей рибалка упіймав поблизу села Сорокошичі, що у Чернігівській області. Боротьба з підводним мешканцем тривала 1,5 години.

сом, рибалка, риболовля
В Україні спіймали гігантського сома на 52 кг (фото, відео).

Відео боротьби з рибою можна переглянути ТУТ.

Цікаві факти про сомів:

Сом може жити до 80 років та є найбільшою прісноводною рибою в нашій державі. Максимальна довжина сома досягає 5 метрів, а вага – 300-400 кілограм. За п’ять років рибина може вирости до одного метра. При цьому, його вага становитиме орієнтовно 8-10 кг. У цьому віці соми створюють пари, а самиця відкладає до півмільйона ікринок, які захищає самець. Після появи мальків такі пари розпадаються.

У світі надзвичайно багато різновидів сомів – до 500. У давнину риба отримала назву “чортів кінь”. Предки стверджували, що сам Водяний їздив на сомах.

Варто зазначити, що сом – хижак. Він полює переважно вночі. Саме у темну пору доби його найчастіше можна спіймати. Риба виходить на полювання, а згодом повертається у яму.

Коли і на що ловити сома:

Літо – це найкращий час для того, щоб зловити сома. Риба активно переміщується по водоймах. Його можна зловити як на ямі, так і поблизу берега. Фахівці радять ловити сома у тихі теплі літні вечори та ночі. Потрібно використовувати таку наживку: живець, жаби, виповзки, шматок риби або м’яса, куряча печінка.

Читайте більше новин на нашому сайті:

Попередній запис
Турківський кар’єр на Львівщині: маловідоме місце з казковою водою (фото)
Наступний запис
Олешківські піски: цікаві факти, відстань та як доїхати
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *